شمع

تا
تومان
از
تومان
 • مشاهده بر اساس :

شمع تولد، یکی از اجزای مهم در تولد است که عموم افراد آن را روی کیک تولد فردی که تولدش است می‌گذارند. شمع‌های تولد، گوناگون هستند و در انواع مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. بستگی به سلیقه فرد، استفاده از انواع شمع تولد را می‌توان انتخاب کرد. برای مثال، برخی به تعداد سن خود، شمع‌های ساده روی کیک خود قرار می‌دهند برخی از شمع عددی استفاده می‌کنند. خرید شمع تولد را می‌توانید به عنوان یک گزینه مهم در نظر بگیرید و از آن در جشن‌های مختلف خود استفاده کنید. شمع کیک تولد به عنوان نمادهای مختلفی استفاده می‌شوند و باورهای زیادی درباره آن‌ها وجود دارد.

انواع شمع تولد

برخی افراد ممکن است از شمع تولد استفاده کنند و برخی دیگر، ممکن است استفاده و خرید انواع لوازم آتش بازی مانند فشفشه و غیره را روی کیک ترجیح دهند.

برای اطلاعات بیشتر درباره انواع شمع تولد، راهنمایی برای خرید شمع تولد و مشاهده قیمت شمع تولد، با ما همراه باشید. همچنین در هر قسمت که سوالی دارید، می‌توانید با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را از ما بپرسید.

دریافت مشاوره خرید

مدل‌های مختلف شمع تولد که که در آیگون موجود است

در آیگون، تمام تلاش خود را کرده‌ایم که مدل‌های مختلفی از شمع تولد را در دسترس شما قرار دهیم تا بتوانید با راحتی بیشتری خرید شمع تولد را انجام دهید و از بین مدل‌های مختلف انتخاب کنید. در ادامه برخی از این مدل شمع‌ها را برای شما نام می‌بریم.

 • شمع تولد عددی
 • شمع مدادی
 • شمع وارمر
 • شمع استوانه‌ای

از نمونه شمع‌هایی هستند که می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه آیگون تهیه کنید.

نکات مهم هنگام خرید شمع تولد

 • اندازه و شکل شمع

یکی از اولین نکاتی که به شما پیشنهاد می‌کنیم که هنگام خرید شمع تولد به آن دقت کنید، اندازه شمع و شکل ظاهری آن است. همان‌طور که گفتیم، شمع‌های تولد، انواع مختلفی دارند، که شما می‌توانید بر اساس سلیقه خود، یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید.

 • رنگ شمع

درست مانند مورد قبلی، هنگام خرید شمع تولد، این مورد را نیز بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید. همچنین می‌توانید آن را با تم تولدی که انتخاب کردید نیز، هماهنگ کنید تا با ظاهر کلی مراسم، هماهنگ باشد. پس از اینکه تم تولد دخترانه یا پسرانه خود را انتخاب کردید، می‌توانید شمع تولد را خود را نیز هماهنگ با آن انتخاب کنید و آن را تهیه کنید.

 • جنس شمع تولد

یکی از نکات مهم دیگر هنگام خرید شمع تولد، توجه به جنس آن است. دقت کنید که با کیفیت باشد و همچنین دارای پایه باشد تا آن را با اطمینان بیشتری روی کیک خود قرار دهید. اینکه از کیفیت شمع تولد مطمئن شوید، به خصوص هنگام خرید اینترنتی شمع تولد، می‌تواند سخت باشد. به همین دلیل نیز برای اطمینان از این مورد، پیشنهاد ما به شما این است که خریدتان را از یک فروشگاه معتبر انجام دهید.

 • تعداد مورد نیاز شمع تولد

برخی از افراد، تمایل دارند که روی کیک خود، به تعداد سن خود، شمع تولد قرار دهند. به همین دلیل تعداد شمع مورد نیاز نیز یکی دیگر از نکات مهم هنگام خرید شمع تولد است.

 • ماندگاری شمع تولد

یکی دیگر از مواردی که خوب است هنگام خرید شمع تولد به آن دقت کافی داشته باشید و توجه کنید، ماندگاری شمع است. باید دقت کنید که ماندگاری شمع به میزانی که شما می‌خواهید باشد. همچنین شما نیز باید از شمع به صورت درست استفاده کنید تا ماندگاری آن بالاتر شود. اما برای اطمینان بیشتر، در این باره از فروشنده سوال کنید و سپس خرید کنید.

 • قیمت شمع تولد

یکی از مواردی که ممکن است برای برخی از افراد هنگام خرید شمع تولد بسیار مهم و تاثیرگذار باشد، قیمت شمع تولد است. برای اینکه از مناسب بودن قیمت شمع جشن تولد مطمئن باشید، می‌توانید در چندین فروشگاه آن را مقایسه کنید. به یاد داشته باشید که قیمت شمع برای تولد، به عوامل بسیاری وابسته است. یکی از این موارد کیفیت شمع است.

دریافت مشاوره رایگان خرید

چرا شمع تولد رو از آیگون بخرید؟

 • تنوع شمع‌های تولد فروشگاه

ما از آغاز، در تلاش بوده‌ایم که مدل‌های مختلف شمع تولد را در سایت آیگون قرار دهیم تا بتوانید راحت‌تر انتخاب کنید و در نهایت، خرید شمع تولد را با آسودگی بیشتری انجام دهید. امیدواریم که در این موضوع حتی به مقدار کوچکی نیز موفق بوده باشیم. سعی ما این بوده است که خرید تم تولد را نیز با تنوع در سایت آیگون انجام دهید.

 • خرید شمع تولد را به همراه مشاوره رایگان انجام دهید

در صورتی که سوالی دارید و یا نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از ما مشاوره بگیرید و از انتخاب و خرید یک محصول، اطمینان داشته باشید. همچنین در واتساپ و تلگرام نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را درباره خرید شمع تولد و انتخاب یک مدل، از ما بپرسید و به صورت کاملا رایگان از ما مشاوره بگیرید.

همچنین برای استعلام قیمت شمع تولد نیز می‌توانید با ما در ارتباط باشید و در سوالات خود را از ما بپرسید.

 • ارسال سریع

پس از اینکه خرید شمع تولد را در آیگون به اتمام رساندید، مرسوله در سریعترین زمان ممکن به پست تحویل داده شده و به دست شما می‌رسد.

 • پرداخت درب منزل و اینترنتی

اگر تمایل دارید که هزینه سفارش را به صورت اینترنتی پرداخت کنید، کاملا به صورت ایمن انجام می‌شود. همچنین می‌توانید خرید شمع تولد و دیگر محصولات را انجام داده و هنگام که سفارشتان را تحویل گرفتید، هزینه آن را درب منزل پرداخت کنید.